Teknik Paten Havalandırma & Klima

5/5 - (1 vote)

Teknik Paten Klima & Havalandırma, İstanbul’da havalandırma ve klima alanında uzman, deneyimli, güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biridir. 1998 yılından bu yana her işletme türüne ve her mekan türüne sayısız havalandırma ve klima hizmetleri verdik ve kalitemizi devam ettiriyoruz. Isıtma soğutma sistemleri içinde akla gelen ve günümüzde neredeyse her mekanda tercih edilen havalandırma ve klimalar birden fazla marka, birden fazla model ve birden fazla tür ile ortamların havasını ısıtıp soğutmaktadır. Klimalarda dış üniteden gelen hava dönüştürülerek ortama sıcak veya soğuk hava üflenirken, havalandırma sistemlerinde ortama hem hava üflenirken hem de ortamdaki hava dışarı atılır. Basit çalışma mantıkları böyle olsa da klima ve havalandırmalar mekanın büyüklüğüne, istenilen sıcaklık veya soğukluğa, ortamdaki kirli havanın yoğunluğuna ve istenilen performansa göre çok farklı türlerde olmaktadır.

Havalandırma sistemleri ihtiyacında biz Teknik Paten olarak hem havalandırma kanalı imalatı hem havalandırma kanalı montajı hem de havalandırma kanalı temizliği yapıyoruz. İmalat öncesinde ise gerekli ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda ölçü alıp hesaplamaları yapmak için ön keşif yapıyoruz. Ön keşif hizmetimiz projeye bağlı olarak ücretsiz olarak tarafımızdan sunulmaktadır.

Havalandırma sistemlerine en çok ihtiyaç restaurant, otel, cafe, kahvehane, otopark, boyahane, ofis ve lokanta gibi yerlerde olmaktadır. Bu gibi mekanlarda ortamın havasının temizliği ve ferahlığı hem çalışanlar için hem de müşteriler için önemlidir. Ayrıca mekanın büyüklüğü ve varsa mutfağının (veya havayı kirletici şeylerin) çalışma sıklığı havalandırma kanalının genişliğini, uzunluğunu, kullanılacak dirseklerin sayısını, havalandırma motorunun gücünü ve kullanılacak diğer malzemelerin miktarını belirleyecektir. Bu ölçü ve hesaplamaları kendimiz yapıp imalat ve montaj sürecini de biz kendimiz yürütmekteyiz. Periyodik bakım ve temizliğini de yine biz kendimiz yapmaktayız.

Benzer şekilde klimalar için klima bakımı, klima temizliği, ikinci el klima satışı ve klima satışı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Özellikle Mitsubishi marka sıfır klimalar için oldukça yoğun talep almaktayız. İkinci el klima satışı için de tamamen çalışır ve bakımları bizim tarafımızdan yapılmış saat gibi çalışan kullanılmış klimalarımız da mevcuttur. Ancak bu ikinci el klimalar yüksek sayıda olmadığı için telefonla ve maille bize danışıp elimizde hangi marka ve model olduğunu öğrenmelisiniz.

Klima bakımı ve klima temizliği konusuna İstanbul’un her semtine diğer servislerimiz gibi devamlı hizmet götürmekteyiz. Gerek evlerdeki klimalar için gerekse de işyerlerindeki klimalar için hem bir kerelik hem de periyodik bakımlar tarafımızdan itina ile yıllardır yürütülmektedir. Kullandığımız temizlik malzemeleri ve araç-gereçler sadece klima temizliği ve klima bakımı çalışmalarımız için kullandığımız ve orijinal malzemelerdir. Ayrıca klima temizleme sıvısı arkada kalıntı bırakmayan ve derinlemesine temizlik sağlayan kaliteli solüsyondur.

Bir yanıt yazın