• site webcisi sahinersun@windowslive.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,888 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mustafa Kemal merkez mah. no:27
  • TELEFON: 0506 750 87 84
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mustafa Kemal Lastikçi 0507 766 51 44

Mustafa Kemal Lastikçi 24 saat lastik tamir ediyoruz. Ataşehir’de lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli Ataşehirliler için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağ kurmaktayız.

Mustafa Kemal Lastikçi

Mustafa Kemal Lastikçi

Mustafa Kemal Lastikçi her bölgede hizmetinizdedir.

Mustafa Kemal Lastikçi 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Ataşehir’in her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. Mustafa Kemal’de 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Ataşehir’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor.

Mustafa Kemal Lastikçi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Ataşehir Mustafa Kemal mahallesinde Lastikçi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz Ataşehir‘de lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Ataşehir’de oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Mustafa Kemal Lastikçi ile en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz.

Mustafa Kemal Lastikçi

Mustafa Kemal Lastikçi

İşte hiç merak etmeyin Mustafa Kemal Lastikçi (0506 750 87 84) arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın Mustafa Kemal Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilçemiz Ataşehir’in yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Mustafa Kemal Lastikçiniz, Oto Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

*Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

Mustafa Kemal Lastikçi

Mustafa Kemal Lastikçi

İRTİBAT: 05077665144

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Mustafa Kemal Lastikçiler, Mustafa Kemal Mevlana mahallesi Acil Lastik Tamiri, Mustafa Kemal Mevlana mahallesi Acil Lastikçi, Mustafa Kemal Mevlana mahallesi Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir.ALOLASTİKÇİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.