• site webcisi sahinersun@windowslive.com

Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi – 7/24 Açık Lastikçi 0507 766 51 44

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,645 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yeditepe Üniversitesi merkez mah. no:2
  • TELEFON: 05373656060
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi 0507 766 51 44

Maltepe Yeditepe Üniversitesi lastikçi ile 24 saat lastik tamir ediyoruz. Maltepe Yeditepe Üniversitesi’n de lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli İstanbullular için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız. 0507 766 51 44

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi ile her bölgede hizmetinizdeyiz. 0507 766 51 44

Maltepe Yeditepe Üniversitesi lastikçi 24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Maltepe Yeditepe Üniversitesi’nin her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Maltepe Yeditepe Üniversitesi’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. Maltepe Yeditepe Üniversitesi‘nde lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Yeditepe Üniversitesi’nde her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz. Maltepe Yeditepe Üniversitesi’nde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

Bizi aradığınızda Maltepe Yeditepe Üniversitesi lastikçi sayesinde yolda kalmazsınız. 0507 766 51 44

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilçemiz Maltepe Yeditepe Üniversitesi lastikçi tamir konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. MaltepeYeditepe Üniversitesi’nde oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. Maltepe Yeditepe Üniversitesi’de en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede, ilde ve ilçede bulmak imkansız sanmayın biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ve ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor.

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

İşte hiç merak etmeyin Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi ( 0507 766 51 44 ) arayın HAYDİ! 

Sürücülerin en yakın lastikçiyi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilimiz Maltepe Yeditepe Üniversitesi’nin yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer Maltepe Yeditepe Üniversitesi’nin yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 0507 766 51 44 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi, Oto Lastik Tamiri, Maltepe Yeditepe Üniversitesi Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi Bu hizmet ayağınıza kadar getirdi.  0507 766 51 44

Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. ( 0507 766 51 44 ) Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 0507 766 51 44 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetteyiz. Maltepe Yeditepe Üniversitesi 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. Lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış, parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir. Maltepe Yeditepe Üniversitesi Oto Lastik Tamiri ve değişimi, 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi, Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 0507 766 51 44 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

* Maltepe Yeditepe Üniversitesi VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

maltepe yeditepe üniversitesi 7-24 lastik tamiri

İRTİBAT: MUHAMMED SATAR

tel: 0507 766 51 44

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Maltepe Yeditepe Üniversitesi Lastikçi, Maltepe Yeditepe Üniversitesi Acil Lastik Tamiri, Maltepe Yeditepe Üniversitesi Acil Lastikçi, Maltepe Yeditepe Üniversitesi Mobil Lastik Tamiri.

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 150 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. www.alolastikci.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.