LASTİK TIME JANT ve LASTİK-YUSUF GÜNEY

Rate this post

BÜNYEMİZDE SIFIR LASTİK SATIŞI , LASTİK TAMİRİ , AKÜ DEĞİŞİMİ , ARAÇ BAKIMI VE YAĞ DEĞİŞİMİ , KLİMA GAZI DOLUMU , ROT AYARI , FAR AYARI , MUAYNE ÖNCESİ HAZIRLIK , NİTROJEN , JANT TAMİRİ İLE JANT BOYAMA , SERAMİK KAPLAMA , CAM FİLMİ , DETAYLI OTO KUAFÖR HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.
Ürünlerimiz üretim tarihleri hangi yıl olursa olsun , fabrikasyon hatalara karşı 2 sene garantilidir.(Tarafınıza gelecek ürünler en iyi saklama koşullarnda muhafaza edilmiş , güneş ışınları ve diğer zararlı faktörlere maruz kalmamış bir şekilde , güvenli depolarımızdan adresinize sevk edilecektir.
Ürünlerimiz anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.
Dilerseniz aldığınız ürünleri en uygun ücret karşılığında , Türkiye’nin 81 ilinde bulunan partner firmalarımızda garantili bir şekilde taktırabilirsiniz.
Ödemelerinizi resmi şirket hesaplarımıza havale ve eft yolu ile yapabilir , dilerseniz anlaşmalı kredi kartlarına mail order 3D güvenlik sistemi ile taksit yapabilirsiniz.
” LASTİK TİME” Toptan ve Perakende Spot Lastik Satan , İthalat ve İhracat uzmanı resmi bir kuruluştur. ”LASTİK TİME” online satış yapan sanal bir ofis değildir. 6 depomuz ve 2 adet servisimiz ile reel olarak hizmet vermekteyiz.
İstanbul ve yakın illere kendi araçlarımız ile teslimatlarımız vardır.
Ürünlerimizin tamamı 2 sene garantilidir. İkinci el lastik satışımız yoktur.
Fiyatlarımız stoklarımızdaki ürünler için geçerlidir. Fiyatlarımızda anlık değişimler olabilmektedir. ”LASTİK TİME” fiyat değişim politikasını gizli tutar.
Yolda kalan araçlarınız için 7 gün 24 saat Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veren , lastik yol yardımı hizmeti için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

”Ürün açıklamalarında yazan fiyatlar adet fiyatlarımızdır. Garantisiz lastik satışımız yoktur.”

Bir yanıt yazın