Kadıköy Acıbadem Lastikçi – 7/24 Açık Lastikçi 05307891724

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,963 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Acıbadem merkez mah. no:2
  • TELEFON: 05307891724
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kadıköy Acıbadem Lastikçi 05307891724

Kadıköy Acıbadem Lastikçi ile 24 saat lastik tamir ediyoruz. 05307891724 Kadıköy Acıbadem’de lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli Acıbademliler için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız.

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

Kadıköy Acıbadem Lastikçi her bölgede hizmetinizde.

24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Kadıköy Acıbadem’nin her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Acıbadem’deki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. Kadıköy Acıbadem lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz. Acıbadem İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

Bizi aradığınızda Kadıköy Acıbadem Lastikçi ile yolda kalmazsınız.

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz  Kadıköy Acıbadem‘de lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Kadıköy Acıbadem Lastikçi olarak  oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. Kadıköy Acıbadem’de en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede, ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor.

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

Kadıköy Acıbadem Lastikçi (05307891724) arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın Kadıköy Acıbadem lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu ilimiz Acıbadem’nin yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer Kadıköy Acıbadem’nin yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 05307891724 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Kadıköy Acıbadem Lastikçi, Oto Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

Kadıköy Acıbadem lastikçi Bu hizmet ayağınıza kadar getirilir.

Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. (05307891724) Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 05307891724 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetteyiz. Kadıköy Acıbadem 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış, parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir. Kadıköy Acıbadem Oto Lastik Tamiri ve değişimi, 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi, Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 05307891724 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

* Kadıköy Acıbadem VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

Kadıköy Acıbadem Lastikçi

İRTİBAT: AHMET YILMAZ

tel: 05307891724

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Kadıköy Acıbadem Lastikçi, Kadıköy Acıbadem Acil Lastik Tamiri, Kadıköy Acıbadem Acil Lastikçi, Kadıköy Acıbadem Mobil Lastik Tamiri

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 150 TL’den büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. www.alolastikci.com

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.