İzmir’de Tente Branda Sistemleri – Sevil Tente

5/5 - (2 votes)

15 yıllık iş tecrübemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutup zamanında ve güler yüzlü politikamızla amacımız sizlere en iyi hizmeti vermektir. 

TENTE BRANDASI, BALKONLUK, OTO KILIF İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR. KAMYON BRANDALARI, KAMYONET TENTESİ, KÖRÜKLÜ TENTE, KAMP ÇADIRI

İzmir Tente  Pergola

Branda ,Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan SEVİL TENTE 10 yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında liderliği hedefliyor. Mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekler sunarak, tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden İZMİR TENTE PERGOLA müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor. Ürünlerimiz  arasında Klasik Tente, Kasetli Tente, Sunline Pencere Tentesi, All Seasons Tente, Açılır Kapanır Tavan, Raylı Tente , Pergola vb birçok sistem bulunmaktadır.otomatik tente motorlu branda motorlu tente branda fiyatları branda modelleri tente fiyatları tente modelleri tente izmir tente, izmir branda, izmir raylı tente, izmir tente ve branda sistemleri, tenteci İzmir, izmirde tente firmaları, tente firmaları izmir, izmir branda firmaları  izmirde branda yapan firmalar, branda tente.

GÖLGELEME SİSTEMLERİ, KIŞ BAHÇESİ, ŞEFFAF KAPAMA, ARMUT MİNDER, BAHÇE MİNDERLERİ, ARAÇ BRANDALARI, ŞEMSİYE, DİJİTAL BASKI, TABELA, FOLYO KESİM İŞLERİNİZDE ÜSTÜN HİZMET KALİTESİYLE İZMİR VE EGE BÖLGESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ.

TENTE NEDİR
Tente, genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.den yapılmış örtüdür. mafsallı (kollu) tenteler:İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygulanan tentelerdir. Egim ayarli tenteler: Egimini istediginiz sekilde ayarlayabileceginiz bir mekanizmaya sahip olan tentelerdir. Çevirme koluyla, tenteye güneşe göre istediginiz egimi verebilirsiniz. Körüklü tenteler: Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyebilir ve istenildiği gibi ayarlanabilir. Spotlu tente: Tente sistemine spot yerlestirilen çesittir. Bahçede aydinlanmayi da saglar. Tek tarafli tente: Iki profilin üzerine monte edilip tek tarafli açilan tentelerdir. Çift tarafli tente: Ayak sistemi üzerine yapilan, iki tarafa da açilabilen tente çesididir. Tekerlekli ayak sistemiyle tasinabilen modelleri de uygulanabilir. Sabit tente: Seçilen mekânin üzerini kaplayacak sekilde sabitlenen açilip kapanma özelligi olmayan tentelerdir. Kafe gibi açik mekânlarda tercih edilir. Manuel tenteler: Açilip kapanabilen tüm tente çesitlerinde elle açilan sisteme sahip olanlardir. Motorlu tenteler: mafsallı tente çesitlerinde elektrikli butonlu çalisan ve uzaktan kumanda ile komut verilebilen tentelerdir. Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tentenin hareketini sağlayan mafsalların sağlam olmasıdır. Sensörlü tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensörler rüzgar şiddeti artığında otomatik olarak kapanır. Tenteyi kullanacagınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler (SAÇAK) kullanmalısınız. Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; hava şartlarından etkilenmeyen, su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır. ( AKRİLİK KUMAŞLAR) Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

T modül Tenteler:
Kullanımı:
Çift taraflı tenteler 2 profil ayak üzerine monte edilen, daha çok büyük bahçeler için ideal olan ayrıca restaurant, cafe ve barlar içinde tercih edilen tente sisteminin çift yöne açılan modelidir. Çatı ve ayaklar elektrostatik boyalıdır, paslanmaz. İsteğe göre tekerlekli yada yere sabit şekilde her ebatta yapılabilmektedir. Ayrıca hareketli saçak sistemi kullanılıp mekanların hem üstü hem yanları kapanabilir. Bu modelin opsiyonel olarak tek tarafa açılan tente modelide mevcuttur. 5 yıl garantilidir.

Özellikleri:
Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar. Alüminyum profiller. Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz) 150-200-250-300 cm ileri açılım 200-600 cm tek parça uzunluk 45 dereceye kadar kademesiz eğim Manuel veya motorlu, düğmeli, rüzgar gülü rediktörlü seçenek Dalgalı veya düz ön saçak Yere sabitlenir veya tekerlekli demir taşıyıcı Alüminyum üst çatı

Kasetli Tenteler:
Kullanımı:
Kasetli tente, sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kumaş içinde kalır. Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp, etkileyici dizaynıylada cephelere estetik katar. Kompakt bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur. 5 yıl garantilidir.

Özellikleri:
Kumaşı ve mekanizmayı dış etkenlerden koruyan tam kaset. Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz) Paslanmaz inox bağlantı civalar ve pimler 150-200-250-300 cm ileri açılım 200-600 cm tek parça genişlik. Rüzgar ve güneş sensörü seçeneği. Parçalanmış TUV – ISO 9001 belgelidir.

Klasik tenteler:
Kullanımı:
Mafsallı tente sistemidir. Tüm tente sistemlerimizin içerisindeki en ekonomik model olan klasik tente modeli, sağlamlığından ve kalitesinden ödün vermeden siz müşterimize sunulmaktadır. Mafsallı tente sistemlerimiz alüminyum enjeksiyon döküm olup paslanmaz. Türkiye’deki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahip olan bu modelin parçaları TÜV ve İSO 9001 belgelidir. 5 yıl garantilidir.

Özellikleri:
Alüminyum enjeksyon döküm parçaları Alüminyum profiller Elektrostatik toz boya (RAL 9016 Beyaz) 150-200-250-300-350 cm ileri açılım 200-600 cm tek parça uzunluk Manuel veya motorlu, düğmeli, rüzgar gülü ve rediktörlü seçenek dalgalı veya düz ön saçak

Körüklü Tenteler:
Kullanımı:
Mafsallı tentelerin kesemediği yanlardan gelen güneşi kesen ve estetik görünüm sağlayan körüklü tenteler mekanlara ayrı bir güzellik katar. Körüklü tente modeli sayesinde bahçe veya vitrin önlerinde daha geniş alanlı bölge sağlayabilir, güneşin mekanınıza ne kadar geleceğine siz karar verebilirsiniz. 2 yıl garantilidir.

Özellikleri:
Profiller 20X, 120X, 1.5 mm elektrostatik fırın boya (isteğe bağlı renk seçenekleri) dalgalı veya düz saçak seçenekleri.

Şeffaf Katlama Stor :
Kullanımı:
Genellikle cafe ve restaurantların tercihi olan bu modelde yaz – kış faaliyet gösterilen alanlarda yapılabilecek en kullanışlı sistemdir. Üst kısım genellikle sabit, yan kısımlar birbirinden bağımsız olarak kapanabilen, gerektiğinde yukarı toplanacak biçimde yapılan tente modelidir.

Bir yanıt yazın