• sahinersun@windowslive.com
  • 0507 766 51 44

HABER DETAYI

13 Kasım 2017 07:20

Hazır Asker Paketlerini Gördünüz Mü?

Hazır Asker Paketlerini Gördünüz Mü?
oy verilmemiş. İlk oyu sen ver.

Askeri malzeme ihtiyacı olanlar için enteresan bir bilgi öğrendik ve size de bunu aktarmak istiyoruz. Toplamda 50 farklı ürün ve 100’den fazla parçanın bir arada bulunduğu hazır asker paketleri olduğunu biliyor muydunuz? Faniladan sabuna, göz bandından polar eldivene, bot boyasından monta kadar her şeyin içinde bulunduğu bu hazır paketler eminiz ki ilginizi çekecektir. Hadi bu paketlere biraz daha yakından bakalım…

Askere gidecek olan genç delikanlılar genellikle askerdeyken ne giyeceklerini, nasıl geçineceklerini pek bilememekte ve yanında götüreceği şeyleri seçememektedir. Kendi başına alışveriş yapanlar ise istinasız olarak bir şeyleri unuturlar veya fazla fazla alıp boşuna masraf ederler. askermekani.com adresini bugün keşfetme fırsatı bulunca tüm bu sorunların geride kaldığını gördük. Neden mi? Askere gidecekler için eksiksiz, tam takım hazır paketler hazırlamışlar. Hem de fiyatlar oldukça uygun. Hazır asker paketlerinde neler var diye merak ediyorsanız sizin için kısa bir tur attık.

Hazır Asker Paketlerinde Neler Var?

Fanila

İç çamaşırları

Çoraplar

Yün kazaklar

Polar bere, eldiven ve atkılar

Kaliteli asker montu

El ve ayak ısıtıcıları

Kulak koruyucular

Traş takımı, sabunluk, sabun

Havlular, terlikler, çamaşır fileleri

Dikiş iğnesi seti

Tırnak makası, ayna, dudak kremi

Yara bandı, el jelleri, göz bandı

Elbise askıları

Defterler

Bot boyası ve fırçası

Çanta, dolap, valiz kilitleri

Bot vatkası, ayakkabı deodorantı

Valiz etiketi ve çanta

Yukarıdaki liste aslında tam olarak bu şekilde değil ancak hepsini yazsaydık birkaç sayfa sürecekti. Kısacası askere gidecek birinin aklının ucundan bile geçmeyecek ihtiyaçlar bu paketlerin içerisinde hazır ve nazır bir şekilde asker adaylarını bekliyor. Askeri malzeme adresine girerek hem bu paketlerin içeriklerine eksiksiz olarak bakabilir hem de fiyatları görebilirsiniz.

Hazır asker paketleri arasından kendinize en uygun olanı seçtikten sonra içerisindeki ürünlerde ekleme veya değiştirme yapma gibi bir avantajınız da bulunuyor. Firma ile iletişim kurmaktan çekinmeyin, size yardımcı olacaklardır.

Askere gidecekler için şimdiden bol şans diliyoruz. Hayırlı tezkereler… Vatan size emanet.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.