Çorlu Evden Eve Nakliye

5/5 - (22 votes)

05344691109

Evden Eve Nakliyat

Yıllardır taşımacılık hizmetlerinde birçok evden eve nakliyat hizmetlerinin organizasyonunu ve yönetimini sağlayan İnci Nakliye güveni kaliteyle birleştirip sizlere profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz işin farkında olup daima sektördeki diğer nakliye firmalarına göre en iyi evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz. Taşımacılık işleri deneyim ve tecrübeye bağlı olarak gerçekleştiğinden dolayı evden eve nakliyat şirketimizi tercih ederek aslında hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik düzeyde hizmet alacağınızı da belirtmek isteriz.

Evden eve nakliyat işlemleri yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi deneyim ve tecrübeye bağlı işler olduğundan dolayı bu hususta tecrübe kazanmış nakliyat firmaları ile çalışmanızı önermekteyiz.

Evden eve nakliye süreci hakkında nasıl bir yol çizeceğimizi aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde gerçekleştirilecektir. Lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Ambalajlı nakliyat  Ambalajlı eşya nakliye  Masa paketleme

* Evden eve taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı mesai saatleri içerisinde aramanız halinde ücretsiz olarak evinize ekspertiz göndeririz. Ekspertiz işlemindeki asıl amaç taşınma günü her hangi bir olumsuz sürpriz durum ile karşılaşılmaması ve sizlere profesyonel düzeyde hizmet sunulabilmesi için yapılmaktadır. Ekspertiz taşınacak olan eşyaların hepsini gördükten sonra tüm eşyaların listesini çıkarır ve listedeki eşya içeriğine bağlı olarak taşınma gününde kaç kişilik personel kadrosunun görev alacağını, kullanılacak olan ambalajlama malzemeleri türü ve miktarını, nakliye ekipmanlarının belirlenmesi, eşyanızın miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesi gibi birçok ayrıntıyı önceden değerlendirir. Firmamızın eksperi eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında detaylı bilgi vermesinden sonra anlaşma olması halinde sözleşme ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti sunulur. Müşterilerimizin en çok sormuş olduğu sorular arasında ise evden eve nakliyat fiyatları bulunmaktadır. Fiyatlandırmanın tam olarak belirlenmesi için eşyalarınızın yerinde görülüp tespiti sağlandıktan sonra verilebilmektedir.

 

* Taşınma tarihinizde ekspertiz kontrolü altında taşınan eşyalar aynı zamanda eksper tarafından paketleme öncesi ve sonrasında detaylı olarak eşyanın fotoğrafını çekerek taşınmanızın koordinasyonunu sağlayacaktır. Buradaki tespitimizdeki amaç eşyalarınızın kaybolması veya zarar görmesi durumunda olası risklerin önüne geçilmesi planlanmaktadır.

* Her bir ev eşyası en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılıp paketleme işlemi yapıldıktan sonra firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından eşyalarınız aracımıza yüklenir. Taşınma sırasında olabilecek kaza durumları önceden düşünülerek anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından tüm eşyalarınız taşınma öncesinde güvence altına alınacaktır.

Paketleme  Evden eve nakliyat kamyon

 * Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde personellerimiz eşyalarınızı aracımızdan boşaltarak evinize  götürecek ve talep etmiş olduğunuz odalara eşyanın yerleşimini sağlayacaktır. Önceki evinizde sökülmüş  olan eşyaların montajı personellerimiz tarafından sağlanıp onayınız ile teslim edilmiş olacaktır.

 * Tüm taşıma işlemi bittikten sonra eksiksiz olarak eşyalarınızı teslim aldığınıza yönelik sizden taşınma  sözleşmesine imza atmanız beklenecektir.

 Nakliye işlemi öncesinde bir çok detayı göz önünde bulunduran Akbaba Nakliyat banka taşımacılığı  konusunda profesyonel bir bakış açısı ile sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır.

 İnci Nakliye olarak amacımız müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak sözleşmeli, sigortalı ve  garanti kapsamı dahilinde hizmet sağlayabilmektir.

İnci Evden Eve Taşımacılık:05344691109

İnci Nakliye: 05344691109

Bir yanıt yazın