Bursa Lastikçi 0507 766 51 44

5/5 - (3 votes)

Bursa Lastikçi 0507 766 51 44

Bursa Lastikçi
Bursa Lastikçi

Bursa‘da lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz.  Bursa İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler. Bizi lastik yardımı için arayanların tam olarak nerede olduğunu tespit eder ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeyi, işin yapım süresine göre fiyatlandırmayı yapar ve yola çıkarız. BİZİ ARAYIN 0507 766 51 44 Yolculuk lastiği patlayan kişinin nerede olduğuna bağlı olarak 15 dakika ile 30 dakika arasında sürmektedir. Mümkün olan en kestirme yollar kullanılır ve size ulaşılır.  Bursa ili merkezi ve çevresinde diğer ilçelerde lastiği patlayanlara yardımcı olmak için bu şekilde hizmet vermekteyiz. Bütün ilçelerimizde bayilerimiz ve 24 saat lastik tamiri için hazır ekiplerimiz mevcuttur. Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım içinhazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz  Bursa‘da lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Bursa’da oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. En yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede, ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor. İşte hiç merak etmeyin (05077665144) arayın HADİ! sürücülerin en yakın lastikçiyi arayışları cumartesi  yada Pazar günü ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Saygın, saygılı, doğru ve dürüst bir hizmet için kara kara düşünmeyin bizi arayın hemen çözüm bulalım.

Bursa Lastikçi
Bursa Lastikçi

Bursa‘da gece veya gündüz lastiğiniz patladığında GEZİCİ LASTİK TAMİRİ ARACIMIZ ve lastik tamiri konusunda uzman lastikçi ekibimiz hemen bulunduğunuz yere gelir ve lastiğinizi tamir eder, yeni yada çıkma lastik getirir. Akü ihtiyacınız var ise akü takviyesi yapılır yada yenisi ile değiştirilir. Yerinde lastiğinize yama yapabiliriz ya da lastiğinize fitil uygulayarak patlağı kapatabiliriz.

Eşsiz ve huzur dolu ilimiz  Bursa’ın yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer Bursa yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 0 507 766 51 44 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Bursa Lastikçi, Bursa Oto Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim. Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. (0507 766 51 44) Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 0507 766 51 44 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetteyiz. Bursa 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. Lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış, parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir.

Bursa Oto Lastik Tamiri ve değişimi , 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi ,Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 0507 766 51 44 bizi 24 saat arayabilirsiniz. Akü takviyesi de yaparız , akü satışı da bunu siz düşünmeyin biz hizmete hazırız. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapıyoruz. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız bulunmakta. Zincir her daim bulunur. 24 saat lastik ve tamir hizmeti veriyoruz. Biz farklıyız çünkü Mobil lastik tamiri hizmetimiz 7/24 hazırda. Siz nerede kaldıysanız gelmeyin yada gelmeye uğraşmayın yerine lastik tamiri hizmeti veriyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun iste dağ vaşında ister deniz kenarında gelir patlamış lastiğinizin tamirini ya da değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız sizde yolunuza devam edersiniz

* Bursa VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip, Jeep ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

İRTİBAT: 05077665144

0507 766 51 44

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Bursa Lastikçi, Acil Lastik Tamiri, Bursa Acil Lastikçi, Mobil Lastik Tamiri, LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT TAMİRİ, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Gece servis ücreti 100 TL den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre değişebilir. İşin ücreti  fazla gibi düşünebilirsiniz  fakat sizi gece saat 3’te uyandırıp şu kadar mesafeye gideceksin lastiği orada tamir edeceksin sabah geri geleceksin desek bu işi kaç paraya yapardınız? Bu yönden bakmayı unutmayalım.

Öncelikle bizi aramadan önce yapmanız gereken bazı şeyler var. Lütfen bunları dikkate alın eğer bunları dikkate alırsanız size daha hızlı, güvenli ve iyi hizmet verebiliriz. Bunlar aynı zamanda sizin güvenliğiniz için önemlidir.

Öncelikle aracınızı lastik ebatlarını öğrenin.

Akıllı telefon kullanıyorsanız bize WhatsApp ile konumuzu gönderebilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde belirgin, bilinen noktaları seçin ve bize bu yerleri bildirin.

Eğer trafikte iseniz kendinizin ve aracınızın güvenliğini sağlayınız.Aracı enuygun yere çekmeye .

Flaşör (dörtlü) lambalarınızı yakın.

Motor kaputunuzu açık bırakın.

Aracınızın en az 20 metre arkasına ve önüne reflektör yada görünen bir cisim yerleştirmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın