• turkwebservis@gmail.com
  • site sahibi: 000000000000

Birmilyonnokta | Türkiye 1 Milyon Noktasını arıyor

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
244 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Arkasına Türkiye’nin en dinamik ve aktif olan reklam ve SEO firması Solido Grup’u alarak yayın hayatına başlayan Birmilyonnokta.com çok kısa sürede onbinlerce firmaya ev sahipliği yapan sanal bir firma rehberi olarak hizmet vermektedir. Müşteri ile firmaları en kısa şekilde buluşturmayı hedefleyen Birmilyonnokta.com oldukça pratik bir mantıkla hareket ederek müşteri memnuniyetini ve firma bilinirliğini arttıran sanal bir reklam platformuna dönüşmüş durumdadır. An itibarı ile 33000 firmanın sayfalarımızda yer aldığı ve her gün katlanarak büyüyen şirket rehberi, tüm ülkeyi kuşatacak takipçi ağına emin adımlarla ilerlemektedir.

Tarihi insanlık tarihi kadar eski olan ticari hayat günümüzde çok farklı bir dönüşüm yaşayarak internet merkezli olarak gerçekleştirilmektedir. İnternetin hız ve kolaylığı sunduğu zamanımızda ticaret de bundan nasibini alarak sanal platformlaraevrilmiş durumdadır. Böylece müşterilerin akıllı telefonlardan veya bilgisayarlardan alışveriş yaptığı bir konsepte bürünmüştür. Satılmakta olan her ürün ve sunulmakta olan her hizmet için geçerli olan bu durum hız kesmeden devam etmektedir. Bu sebeple ülkemizde faaliyet göstermekte olan bütün firmalar kendilerini bir şekilde İnternet ortamında bilinir kılmak ve müşterilerine bu sanal platformda hitap etmek zorundadır. Bu ihtiyaçtan hareketle yayın hayatına başlayan Birmilyonnokta.com oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüzle firma arayan müşterilere ve müşterilerini bekleyen şirketlere hizmet sunmaktadır.

Bir firma rehberi olarak tasarlanan Birmilyonnokta.com hizmet ve ürün aramakta olan müşteri profiline en kaliteli ve hızlı bir şekilde firmaları tanıtmak için tasarlanan bir internet adresidir. Oldukça geniş sınırları olan internet bir referans nokta veya rehber olmadığında birçok kişinin kolaylıkla kaybolabileceği sanal bir sahadır. Hal böyle olunca da internette doğru bilgiye kısa sürede ulaşmak için birtakım rehberlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sanal rehberlerin akla ilk geleni arama motorlarıdır. İnternet üstünde bir bilgiyi veya ürünü aramanın en kolay yolu arama motorlarını kullanmaktır.

Geçmişte eş dost vasıtasıyla şirketler ve firmalar hakkında bilgi sahibi olmak söz konusu iken günümüzde bilginin aranacağı ilk kaynak internet ve internette hizmet sunan arama motorlarıdır. Hemen her şeyin arandığı arama motorları firmalar içinde kendilerini gösterecek oldukları bir saha olarak ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyan kişinin yapacağı ilk iş tercih edeceği arama motorlarına o ürünün veya hizmetin ismini tuşlamaktır. Ardından çok kısa bir sürede ekrana yüzlerce hatta binlerce firma ve şirket ismi ile onların internet adresleri çıkacaktır. Firmalar için asıl mücadele bu andan itibaren başlamaktadır. Zira arama motorlarında ilk sayfada veya ilk satırlarda yer almak bir firmanın çok daha fazla müşteriye hitap etmesi anlamına gelmektedir. Nasıl ki ana caddede yer alan bir dükkânın müşteri sayısı ve kalitesi oldukça çoktur ve gün içinde daha hareketli anlar yaşanmaktadır aynı şekilde de arama motoru sonuçlarında ilk sıralarda yer alan firmalar daha geniş bir müşteri profiline hitap etmektedir. Bu açıdan bakıldığında ise bir firmanın internet sitesini hazırlayıp ürün ve fiyatlarını bu sitede yayınlanması tek başına bir şey ifade etmemektedir. Tıpkı arka sokaklarda bulunan bir dükkân gibi oldukça tenha kalmak ve müşteriden uzak düşmek ihtimali çok yüksektir. Bunu çok iyi bilen Solido Grup profesyonelleri bu noktadan hareket ederek Birmilyonnokta.comsitesini tasarladılar.

Firmalar İçin Ana Cadde Birmilyonnokta.com

Eğer sizde firmanızın karanlık ve arka sokaklarda kalmasından rahatsızlık duyuyor, daha geniş müşteri profiline sahip olmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir rehberle yolunuza devam etmek durumundasınız. Bunun için Birmilyonnokta.comsitesinin rehberliğinde emin adımlarla istenen kalitede ve sayıda müşteriye kavuşmak için yol alınabilir. Üstelik çok kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Solido Grup bunu başarabilmek için çok uzun zamandır reklam ve internet reklamcılığı sektöründe faaliyet göstermektedir. On binlerce kişi ile anket yapan çalışanlarının elde ettiği verileri en kaliteli şekilde sosyolojik olarak etüt eden uzmanlar bu sayede çok kaliteli bir şekilde müşteri eğilimleri hakkında da bilgi sahibi olmuşlardır. Ülkenin dört bir yanında faaliyet gösteren bu uzmanlar vasıtasıyla firma ve müşteri ilişkileri konusunda da çok büyük bir bilgi birikimine sahip olan Solido, internette bir sitenin nasıl tasarlanması gerektiğini ve müşteriye nasıl ulaşılacağını gayet iyi bilmektedir. Deneme yanılma yöntemi yerine tamamen bilimsel veriler ve çalışan tecrübesi ile hareket eden firmanın profesyonelleri Birmilyonnokta.com sitesini tasarlarken sektörel ön görüleri de ele almaktadırlar. Firmanın buradan elde ettiği tecrübeyle kurmuş olduğu Birmilyonnokta.comsitesi de çok uzun yılların tecrübesine sırtını yasayarak oluşturulmuş olan bir sanal firma rehberidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.