• site webcisi sahinersun@windowslive.com

Avrupa Konutları Lastikçi – 7-24 Açık Lastikçi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,882 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Avrupa Konutları merkez mah. no:2
  • TELEFON: 0506 750 87 84
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi 24 saat lastik tamir ediyoruz. Avrupa Konutları’nda lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli İstanbullular için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız.

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi ile her bölgede hizmetinizdeyiz.

24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Avrupa Konutları’nın her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Avrupa Konutları Lastikçi mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. Avrupa Konutları ‘nda Lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz. Avrupa Konutları Lastikçi ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

Avrupa Konutları Lastikçi ile bizi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Avrupa Konutları Lastikçi olarak lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Avrupa Konutları Lastikçi oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. Avrupa Konutları en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede, ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor.

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi (0506 750 87 84) arayın HAYDİ! 

Sürücülerin en yakın Avrupa Konutları Lastikçi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ve gecesi ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız. Huzur dolu Avrupa Konutları yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için Avrupa Konutları Lastikçi 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer Avrupa Konutları yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 0 506 750 87 84 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Avrupa Konutları Lastikçi, Oto Lastik Tamiri, Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

Avrupa Konutları Lastikçi bu hizmet ayağınıza kadar getirdi.

Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. (0506 750 87 84) Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 0506 750 87 84 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetteyiz. Avrupa Konutları Lastikçi 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış, parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir.  Avrupa Konutları Oto Lastik Tamiri ve değişimi, 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi, Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 0506 750 87 84 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

* Avrupa Konutları VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

Avrupa Konutları Lastikçi

Avrupa Konutları Lastikçi

İRTİBAT: 05077665144

tel: 0506 750 87 84

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Avrupa Konutları Lastikçi, Avrupa Konutları Acil Lastik Tamiri, Avrupa Konutları Acil Lastikçi, Avrupa Konutları Mobil Lastik Tamiri

LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 150 TL’den, büyük kamyon grubu araçlar için 250 TL’den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafeye göre fiyatlandırma değişir. ALOLASTİKÇİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.