TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,540 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Aladağ merkez mah. no:2
  • TELEFON: 0543 766 42 30
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Adana Aladağ Lastikçi  0543 766 42 30

Adana  Aladağ ‘ın ilçesinde 24 saat lastik tamir ediyoruz. Adana  Aladağ ‘da lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli Adanalılar için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız. 0543 766 42 30

aladağ lastikçi

aladağ lastikçi

24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Adana  Aladağ ‘ın her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Adana  Aladağ ‘daki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. Adana  Aladağ ‘da lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetdeyiz. Adana İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz Adana  Aladağ ‘da lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Adana  Aladağ ’da oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. Adana  Aladağ ’da en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikciyi bulmak çoğu bölgede, ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın. Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor. İşte hiç merak etmeyin (0506 750 87 84) arayın HAYDİ! Sürücülerin en yakın lastikciyi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız.

aladağ lastikçi

aladağ lastikçi

Huzur dolu ilimiz Adana  Aladağ ’ın yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette. Eğer Adana’nın yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 0543 766 42 30 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Adana  Aladağ Lastikçi, Oto  Aladağ Lastik Tamiri, Mobil  Aladağ Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim. Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. ( 0543 766 42 30 ) Akü takviyesi yapılır, Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir. Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 0543 766 42 30 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetdeyiz. Adana  Aladağ 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış ,parçalanmış, hava kaçıran lastiğinizin tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir. Adana  Aladağ Oto Lastik Tamiri ve değişimi, 24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi, Aladağ Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 0543 766 42 30 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

* Adana VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.

* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.

* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!

* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.

* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.

7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

aladağ lastikçi

aladağ lastikçi

İRTİBAT: OSMAN TAŞ

tel: 0543 766 42 30

7/24 AÇIĞIZ

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR

Adana  Aladağ Lastikçi , Aladağ Acil Lastik Tamiri, Adana  Aladağ Acil Lastikçi,  Aladağ Mobil Lastik Tamiri,  Aladağ LASTİK TAMİRİ yapılır,  Aladağ LASTİK SATIŞI,  Aladağ JANT TAMİRİ, JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur,  Aladağ 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine, mesafe göre fiyatlar değişir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.