- Hoşgeldiniz

İş Rehberi

Adana Ceyhan Lastikçi

Adres : -

Telefon : -

Telefon 2 : -

Faks : -

-

-

Adana Ceyhan Lastikçi
4.8 (95.56%) 9 oy

Adana Ceyhan Lastikçi

Adana Ceyhan ‘da lastik yardımı hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli Adanalılar için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız.
24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile Adana Ceyhan’nın her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur.

ceyhan lastik tamiri

ceyhan lastik tamiri

7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. Adana Ceyhan ‘daki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek lastik tamiri, gerek çıkma lastik ihtiyacı gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi alolastikçi. Adana Ceyhan ‘da lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya ve nöbetle 8 saat arayla çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetdeyiz. Adana Ceyhan İlçesindeki ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz Adana Ceyhan ‘da lastik tamiri konusunda kendimizi 18 yıldan bu yana geliştirdik. Adana Ceyhan ‘da oto lastik tamiri için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. Adana Ceyhan’da en yakın lastikçi arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede,
ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın.
Hele ki en yakın lastikçi arayışı gece ise işler daha da karmaşık bir hale gelebiliyor eşiniz ağlayan bebeğiniz sizin bir çare bulmanızı bekliyor.
İşte hiç merak etmeyin (05077665144) arayın HAYDİ!

Sürücülerin en yakın lastikçiyi arayışları Cumartesi yada Pazar günü ise bu durum çoğu zaman sonuçsuz kalabiliyor. Neyse ki artık en yakın lastikçi olarak biz varız ve bu işi 7 gün 24 saat layığı ile yapmaktayız.
Huzur dolu ilimiz Adana Ceyhan’ın yollarındayken lastiği patlayan sürücüler için 7/24 Gezici Lastik Tamiri hizmetimiz artık tüm Türkiye için hizmette.
Eğer Adana’nın yollarında iken yolda lastiğiniz patladığında hemen alolastikci.com ‘un 0 507 766 51 44 Numaralı telefonundan Mobil Lastik Tamiri Hizmeti alabilirsiniz. En hızlı şekilde tam donanımlı lastik tamiri servis aracımız lastiğinizin patladığı ve yolda kaldığınız noktaya kadar gelip lastiğinizin tamirini yapar ve yola devam etmenizi sağlar. Adana Lastikçi ,Oto Lastik Tamiri ,Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın ,hemen mobil lastik tamiri aracımızı gönderelim.

Sizi hiç yormadan hemen lastiğiniz tamir edilir. (0507 766 51 44) Akü takviyesi yapılır ,Akü satışı yapılır ve bu hizmet ayağınıza kadar getirilir.
Kamyon ve tır lastiği tamiri ve satışı yapılır. Kar lastiği ve kış lastiği satışımız vardır. 0507 766 51 44 bu numarada zincir de bulunur. 24 saat lastik veya lastik tamiri için hizmetteyiz.
Adana 7/24 Mobil lastik tamiri hizmetimiz vardır. lastiklerinizi gelip yerinde tamir ediyoruz. Mobil lastik tamiri aracımız ile nerede olursanız olun gelir patlamış ,parçalanmış ,hava kaçıran lastiğinizin
tamirini yada değişimini çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Gezici lastik tamir aracımız eksiksiz bir şekilde hizmetinizdedir. Adana Oto Lastik Tamiri ve değişimi ,24 Saat Lastik Tamiri ve değişimi ,Mobil Lastik Tamiri ve lastik yardımı için bizi arayın hemen mobil lastik tamiri aracımızı ile size hizmete koşalım. Yerinde aracınızın lastiklerini tamir edelim sizde güvenle yola devam edin. 0507 766 51 44 bizi 24 saat arayabilirsiniz.

ceyhan lastik tamiri

ceyhan lastik tamiri

* Adana VE ÇEVRESİNDE 7/24 LASTİK TAMİR ve Değişimi İMKANI.
* SEYYAR DÜKKAN İLE YERİNDE TAMİR ,değişim ve akü takviye İMKANI.
* TARLADA, BAĞDA, BAHÇEDE NEREDE OLURSANIZ OLUN BİR TELEFONLA HİZMET 7/24 AYAĞINIZDA… !!!!
* Binek Oto, Pikap, Cip ve Arazi Araçları, Minibüs ve Otobüs Lastikleri onarılır.
* Kepçe, Kamyon, Traktör Her Türlü Kara Taşıtlarına Yerinde Lastik Tamir ve değişimi Hizmeti Verilir.
7 / 24 HER AN LASTİKÇİNİZ hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda.

İRTİBAT: ŞAHİN ERSUN
tel: 0507 766 51 44
7/24 AÇIĞIZ
7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR
Adana Lastikçi ,Acil Lastik Tamiri, Adana Acil Lastikçi, Mobil Lastik Tamiri, LASTİK TAMİRİ yapılır, LASTİK SATIŞI, JANT TAMİRİ,
JANT SATIŞI, AKÜ SATIŞI bulunur, 7/24 YOL YARDIM her daim sizlerle.

Binek araçlar için servis ücreti 100 TL den başlar ve işin zorluk seviyesine, kullanılacak malzemeye, işin yapım süresine,
mesafe göre fiyatlar değişir.

05 Nisan 2017 tarihinde eklenmiş ve 646 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Türk Web Servis